Wsparcie informatyczne dla firm

Stała obsługa profesjonalnego serwisu IT – czyli wsparcie informatyczne dla firm

W naszej ocenie stałe wsparcie informatyczne dla firm jest najefektywniejszą formą współpracy. Uważamy tak, ponieważ po otrzymaniu możliwości sprawowania opieki nad Twoim IT, mamy pewność, że możemy otoczyć opieką to co nie było wcześniej zadbane i poprawić dotychczasowe rozwiązania nieprzynoszące efektów. Jesteśmy przekonani, że wybierając nas jako swoje wsparcie informatyczne dla firmy zyskasz bezpieczeństwo IT Twojej organizacji. Nasza obecność bezpośrednio przełoży się na komfort Waszej pracy. Ponadto możemy Cię zapewnić, że dzięki takiemu działaniu spełnienie nawet najbardziej restrykcyjnych norm nie będzie problemem.

Stała obsługa i wsparcie informatyczne dla firm:

Z pewnością decydując się na stałą opiekę naszego serwisu informatycznego otrzymasz wsparcie doświadczonego zespołu informatyków, który będzie do Twojej dyspozycji. Poniżej wskazujemy tylko kilka z zalet posiadania stałego dostawcy wsparcia informatycznego dla firmy lub organizacji:

 • Możliwość spełniania norm bezpieczeństwa danych np. ISO 27001,
 • Dostęp do nowoczesnej wiedzy IT, 
 • Wsparcie w zakresie planowania i rozwoju sieci informatycznej w firmie, 
 • Gwarancję, że o Twoje bezpieczeństwo dbają o specjaliści.

Prawdopodobnie bylibyśmy w stanie wymienić znacznie więcej zalet korzystania z naszych usług. Chcielibyśmy jednak zaoferować Ci możliwość przekonania się na własnej skórze czy jesteśmy wartościowym dostawcą tej usługi.

Cztery proste kroki do znacznego zwiększenia bezpieczeństwa IT Twojej firmy:

W związku z tym co opisywaliśmy powyżej chcielibyśmy przedstawić Ci uproszczony model rozpoczęcia współpracy i wdrożenia usługi naszego serwisu. Pamiętaj, że wszystko robimy ponieważ zależy nam na Twoim bezpieczeństwie i komforcie codziennej pracy.

 • 1. Analiza

  Na początku poznajemy i analizujemy Twoje potrzeby. Przeprowadzamy audyt i na jego podstawie ustalamy wstępny zakres działań.

 • 2. Strategia

  Jest to etap doradczy. Przedstawiamy Ci rekomendowany plan działania. Zawsze ma on na celu zwiększenie funkcjonalności i bezpieczeństwa Twojej organizacji.

 • 3. Wdrożenie

  Skutecznie implementujemy ustalone na etapie strategii obszary działań. Nasz zespół ekspertów przejmuje realną opiekę nad Twoją siecią informatyczną.

 • 4. Obsługa

  Administrujemy, na bieżąco serwisujemy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Jednym zdaniem – sprawiamy, że wszystko idzie jak należy, a Ty możesz skupić się na swoich celach.

Co zyskujesz poza wsparciem informatycznym dla firmy? – dedykowane wsparcie IT dla Twojej firmy

Z pewnością gwarancję ciągłości serwisu z naszej strony. Dodatkowo decydując się na działania w ramach stałej umowy serwisowej otrzymasz bezpieczeństwo IT i pewność, że wszystko przebiega jak należy. Zależy nam na tej formie współpracy ze względu na fakt że zawsze na pierwszym miejscu postawimy bezpieczeństwo Twojej organizacji. Jednocześnie będziemy w stanie z powodzeniem prowadzić Cię przez świat informatyki.

Śmiało, skontaktuj się z nami jeśli chcesz wiedzieć jak dokładnie możemy wspierać Cię w przypadku Twoich potrzeb – Kontakt.

Nie każdy musi się znać na IT. Wystarczy, że my
wiemy jak to wszystko działa!

Skontaktuj się z nami. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy.