Sieci strukturalne dla firm – budowa i zarządzanie

Sieci strukturalne dla firm – budowa i zarządzanie

Dysponowanie bezpiecznym system IT w firmie wymaga sprawnej infrastruktury technicznej – sieci strukturalnej. Sieć można by przyrównać do kręgosłupa, bez którego ludzkie ciało nie będzie w stanie funkcjonować. Tak samo jest siecią strukturalną w firmie, bez niej firmie będzie bardzo ciężko się rozwijać. 

Kręgosłup żeby funkcjonować powinien być sprawny i silny, taka też będzie sieć strukturalna którą dla Ciebie zaplanujemy i zbudujemy.

Sieci strukturalne w firmach.

Prowadząc firmę zapewne dysponujesz już siecią strukturalną w firmie – poznamy ją i zmodernizujemy, jeśli tylko będzie tego wymagać. W większości przypadków zmiany są konieczne gdyż jest to element zaniedbywany, czasem nawet latami.

Krótko o budowie sieci strukturalnej, która składa się z:

  • Okablowania poziomego i pionowego,
  • Połączeń systemowych i międzybudynkowych,
  • Punktów rozdzielczych, 
  • Gniazd RJ45 i DATA.

Nie martw się jeśli powyższe brzmi jak zagadnienia fizyki kwantowej. Jesteśmy od tego żeby wiedzieć co z czym połączyć, jak to zbudować oraz jak to powinno działać. Krótko mówiąc jesteśmy od tego żeby udzielić Ci pełnego wsparcia w zakresie budowy i utrzymania sieci strukturalnej w Twojej firmie. Znamy się na tym żeby móc być dla Ciebie strategicznym partnerem, który zadba o Twoje bezpieczeństwo. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

Nie każdy musi się znać na IT. Wystarczy, że my
wiemy jak to wszystko działa!

Skontaktuj się z nami. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy.