Tworzenie i obsługa stron www

Dlaczego warto zadbać o aktualną stronę internetową?

Strona internetowa, to pierwszy etap Twojej interakcji z klientem, to właśnie tutaj najczęściej trafiają osoby, które poszukują Twoich usług. Dlatego, zadbanie o nowoczesną i szybką stronę internetową, która posiada aktualne informacje, jest niezmiernie ważne.

INFOR Antoszewski jesteśmy specjalistami od tworzenia stron i sklepów internetowych. Zajmujemy się budową witryn od podstaw, rozbudową aktualnych stron www i obsługą istniejących stron internetowych. Decydując się na wykonanie strony firmowej przez INFOR Antoszewski, stawiasz na witrynę najwyższej jakości, kompleksową obsługę, a ponadto otrzymujesz pełne wsparcie w każdym aspekcie twojego wizerunku w Internecie.

Budowa nowoczesnych stron internetowych

Każda wykonana przez nas strona internetowa jest zaprojektowana i stworzona od podstaw, aby dopasować ją dokładnie pod aktualne potrzeby i wizerunek klienta. Witryny tworzone przez INFOR Antoszewski są wykonane na przyjaznym w obsłudze systemie CMS, który ułatwi wprowadzanie i aktualizowanie informacji na stronie, a ponadto umożliwi praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy strony, o nowe funkcjonalności w przyszłości. W pełni zadbamy o hosting, domenę i certyfikat SSL Twojej strony, a dodatkowo zoptymalizujemy ją pod kątem szybkości ładowania i SEO (wyszukiwarek). Po wykonaniu zlecenia wykonujemy szkolenie z obsługi strony i oferujemy pełne wsparcie w obsłudze.

Proste w obsłudze sklepy internetowe

Odpowiednio przygotowany sklep internetowy, pozwoli Ci sprzedawać każdego dnia, przez całą dobę. Sklepy internetowe wykonane przez INFOR Antoszewski to w szczególności najnowsza technologia i najwyższe standardy sprzedażowe. Każdy projekt realizujemy od podstaw, bez gotowych szablonów i wyglądów. Wdrażając stronę typu e-commerce, dbamy o integracje z systemami wysyłkowymi i bramkami płatniczymi. Dodatkowo, przy każdej realizacji, implementujemy system automatycznego wystawiania faktur, który znacznie przyspiesza proces realizacji zamówienia. Wszystkie sklepy wykonane przez INFOR Antoszewski są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek oraz szybkości ładowania, tak aby klient mógł z łatwością znaleźć Twój sklep w intrenecie i następnie w mgnieniu oka złożyć zamówienie.

Kompleksowa obsługa stron internetowych

Nie wszystkie firmy, dbają o publikację aktualnych treści na swojej stronie internetowej. Najczęściej wynika to z braku wiedzy dotyczącej działania strony internetowej i braku znajomości kodowania. W INFOR Antoszewski, oferujemy pełną obsługę stron i sklepów internetowych, nawet jeśli nie zostały one przez nas wykonane. Decydując się na obsługę firmowej strony internetowej, otrzymasz pełne wsparcie, zarówno w uaktualnianiu treści na stronie internetowej, jak i w rozbudowie o nowe funkcjonalności. Zadbaj o komfort swoich klientów i buduj ich zaufanie, przez publikowanie najnowszych treści na swojej stronie.

INFOR Antoszewski to kompleksowe wsparcie

Będzie nam bardzo miło, jeśli dasz nam szansę udowodnienia, że to właśnie my powinniśmy zrealizować stronę internetową Twojej firmy.

Zalety korzystania z naszych usług:
  • wieloletnie doświadczenie w budowie stron i sklepów internetowych,
  • międzynarodowe realizacje,
  • elastyczne podejście – poznajemy twoje potrzeby i je realizujemy,
  • odpowiedzialność spoczywa na nas – to my martwimy się tym, żeby wszystko działało,
  • rzetelność w działaniu – stawiamy na partnerstwo,
  • redukcja kosztów – brak konieczności zatrudniania własnego pracownika,
  • strategiczne doradztwo – stawiamy na długofalowe współprace.

Jeśli rozważasz zlecenie wykonania strony internetowej lub poszukujesz firmy, która obsłuży Twoją aktualną stronę www skontaktuj się z nami! Odpowiednio zaplanujemy działania i wdrożymy je u Ciebie. 

Nie każdy musi się znać na IT. Wystarczy, że my
wiemy jak to wszystko działa!

Skontaktuj się z nami. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy.