Rozwiązania chmurowe dla firm

Dlaczego to właśnie my powinniśmy wdrożyć rozwiązania chmurowe w twojej firmie?

Ponieważ nie moglibyśmy powiedzieć o sobie, że jesteśmy doświadczonym dostawcą usług IT dla firm, gdybyśmy nie rozwijali się wraz ze zmieniającymi się technologiami. Czynnie uczestniczymy w szkoleniach dotyczących korzystania z najnowszych rozwiązań, jakie są oferowane na rynku w obszarze rozwiązań chmurowych dla firm, element ten wzbogaca nasze bogate doświadczenie w tym obszarze. Właśnie z tego powodu wiemy jak wdrażać bezpieczne i sprawdzone rozwiązania chmurowe w firmach.

Czym są rozwiązania chmurowe dla firm?

Rozwiązania chmurowe to inaczej – chmura obliczeniowa, cloud computing lub chmura – te wszystkie nazwy przedstawiają nowoczesny sposób przetwarzania danych. Model ten wykorzystuje łącze internetowe umożliwiając użytkownikowi dostęp do wielu zaawansowanych systemów informatycznych. Rozwiązania chmurowe pozwalają uniknąć konieczności zakupu wielu drogich licencji.

Implementując rozwiązania chmurowe w firmach naszych klientów skupiamy się na wykorzystywaniu usług oferowanych przez Microsoft. Mamy tu na myśli rozwiązania takie jak: 

 • OneDrive, 
 • Azure, 
 • Office365,

Bez wątpienia to właśnie one są w stanie zapewnić bezpieczeństwo danych w firmach. Jeśli nie do końca wiesz jak wdrożyć rozwiązania chmurowe w swojej firmie? Doradzimy Ci i wytłumaczymy jak możesz wykorzystać takie narzędzia w swojej codziennej pracy. Z pewnością wpłynie to na zwiększenie bezpieczeństwa danych w twojej firmie.

Korzyści z wdrożenia rozwiązań chmurowych w firmie

Według nas wykorzystanie rozwiązań chmurowych, czyli tak zwanej chmury dla firm znacząco wpływa na efektywność organizacji i przyczynia się pozytywnie do poprawy następujących obszarów:

 • Przede wszystkim pozwala zachować dostęp do aplikacji i dokumentów użytkownika z dowolnego miejsca na świecie,
 • Znacząco redukuje koszty operacyjne firm,
 • Ponadto pozwala na zarządzanie i usprawnienie procesów w zespołach rozproszonych.
 • Zwiększa bezpieczeństwo danych przed ich utratą,
 • Dodatkowo znacznie podnosi bezpieczeństwo organizacji.

Dodatkowo można wskazać następujące korzyści płynące z korzystania z rozwiązań chmurowych:

 • Bezsprzecznie komfort Twojej pracy, 
 • Dostęp do plików z każdego miejsca na świecie,
 • Dostęp do danych z poziomu przeglądarki lub urządzenia przenośnego.
Chmura dla firm

Co musisz zrobić żeby uzyskać chmurę dla swojej firmy?

Z pewnością skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub napisz do jednego z nas – kontakt. Już po pierwszym spotkaniu będziemy w stanie zaproponować stosowne rozwiązania i przejrzystą strategię wdrożenia rozwiązania chmurowego w Twojej firmie.

Nie każdy musi się znać na IT. Wystarczy, że my
wiemy jak to wszystko działa!

Skontaktuj się z nami. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy.