Axence nVision

Axence nVision jest dostępny we Wrocławiu i jego okolicach. 

Axence nVision – jest programem, którego jesteśmy certyfikowanym dostawcą i administratorem. Stworzyła go krakowska firma, która swoim produktem wspiera biznes na różnych płaszczyznach. My poprzez sprzedaż i zarządzanie produktem na terenie Wrocławia i jego okolicach szerzymy i propagujemy ideę bezpieczeństwa IT. Z pomocą programu jesteśmy w stanie zabezpieczyć duże jak i małe firmy. Wszystko zależy od potrzeb i odpowiedniej konfiguracji. Synonimem Axence nVision jest bezpieczeństwo. 

Co u nas robi i co możemy zrobić z Axence nVision?

  • Na początku chętnie opowiemy o tym dlaczego warto go stosować i jakie przynosi korzyści.
  • Możemy Ci o nim opowiedzieć ponieważ jesteśmy jego certyfikowanym dystrybutorem.
  • Umiemy go odpowiednio implementować oraz konfigurować żeby był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. 
  • Oczywiście administrujemy programem u Ciebie żebyś Ty nie musiał tracić na to czasu. Jednocześnie szykujemy dla Ciebie odpowiedni podgląd żebyś miał kontrolę nad tym w jakiej kondycji jest IT w twojej firmie.

Program Axence nVision wykorzystuje moduły, które wspierają bezpieczeństwo i zarządzanie infrastrukturą IT.

Moduły mogą zabezpieczać Twoje potrzeby pojedynczo lub jako grupa. Zwróć uwagę na to, że już nawet jeden moduł zwiększa bezpieczeństwo Twojej firmy!  Poniżej ich lista, z krótkim wyjaśnieniem:

  • Moduł Network – Monitoruje najważniejsze procesy, usługi i serwisy sieciowe, monitoruje warunki panujące w serwerowni (temperatura, wilgotność itp.)
  • Moduł Users – Szczegółowa statystyka aktywności pracownika w systemie komputerowym, zapobiega problemom z bezpieczeństwem firmowych danych oraz monitoruje wydajność pracowników i zwiększa ich efektywność w pracy.
  • Moduł Inventory – Audyt legalności oprogramowania i zarządzanie licencjami
  • Moduł DataGuard – Zarządza prawami dostępu do nośników zewnętrznych, zwiększa poziom bezpieczeństwa w Państwa organizacji przez ochronę danych przed wyciekiem i zainfekowaniem sieci przez pendrive’y, pozwala definiować polityki bezpieczeństwa dla podłączanych nośników na poziomie użytkownika.
  • Moduł HelpDesk – Elektronicznych system zgłoszeń z monitoringiem zlecenia

Używając programu w swojej firmie dbasz o bezpieczeństwo danych. Silny i stabilny system informatyczny zbliża Cię do spełniania wytycznych RODO IT.

Jeśli masz więcej pytań odnośnie funkcjonowania programu lub możliwości jego implementacji w Twojej firmie zadzwoń do nas.